Impera System

Rzetelność, uczciwość, dyskrecja i terminowość

O nas

Firma istnieje na polskim rynku od początku 2002r. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie specjalistycznych systemów ochrony antywłamaniowej, telewizji dozorowej - monitoringu, kontroli dostępu, nagłośnienia oraz innych instalacji niskoprądowych.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do projektowania i wykonawstwa systemów zabezpieczeń oraz systemów monitoringu. Wszyscy nasi pracownicy wpisani są w Wojewódzkich Komendach Policji na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego oraz posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego. Dzięki stałym kontaktom z renomowanymi firmami na rynku security oraz udziałem w ogólnoświatowych sympozjach, wystawach i targach ochrony zapewniamy naszym Klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w elektronicznych systemach ochrony.

Analizujemy obiekt pod względem zagrożenia włamania i napadu jak również już istniejących zabezpieczeń obiektu. Nasze systemy monitoringu i systemy zabezpieczeń optymalnie dostosowujemy do istniejących warunków architektonicznych starając się jednocześnie o jak najmniejszą ingerencję w strukturę pomieszczeń, co jest szczególnie ważne w obiektach zabytkowych i sakralnych. Jesteśmy profesjonalnym i wiarygodnym partnerem, zapewniającym bardzo wysoki poziom świadczonych usług.

Nasze uprawnienia:

13.02.19 uprawnienia techom Koncesja Uprawnienia SAP

  • Koncesja MSWiA nr L-0066/07 w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezposredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego
  • Wpis w KWP na listę pracowników zabezpieczenia technicznego.
  • Uprawnienia SAP
  • Poświadczenia Bezpieczeństwa Osobowego do klauzuli tajnych
  • Uprawnienia projektowe Systemów Zabezpieczeń Technicznych klasy 1 - 4 (SA-1 - SA-4)
  • Uprawnienia projektowe Systemów Wykrywania i Sygnalizacji Pożaru

Działamy na terenie województwa Śląskiego, w tym na terenie Katowic i okolicznych miejscowości.

Rodzaje zabezpieczanych przez naszą firmę obiektów


Domy jednorodzinne


Obiekty biznesowe


Obiekty handlowe


Placówki oświatowe

Impera System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl

Adres:
47-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 253A

Telefon:
504 094 307